...
Kuracja Dr. Plex podczas trwałej ondulacji

Kuracja Dr. Plex podczas trwałej ondulacji

Kuracja Dr. Plex

Innowacyjna kuracja Dr. Plex pomaga radzić sobie z negatywnymi skutkami bardzo inwazyjnych zabiegów chemicznych, regenerując włosy bezpośrednio po ich przeprowadzeniu. Dotyczy to również trwałej ondulacji, która pozwala trwale zmienić kształt pasm poprzez zastosowanie silnych kosmetyków niszczących mostki dwusiarczkowe wewnątrz ich struktury. Choć zabieg ten skutecznie wpływa na wygląd fryzury i umożliwia uzyskanie trwałych loków i fal, bardzo często drastycznie pogarsza kondycję włosów – w końcu polega na celowym uszkodzeniu keratyny w ich wnętrzu. Na szczęście nowoczesna trwała ondulacja może zostać przeprowadzona w taki sposób, by tego uniknąć, dzięki wykorzystaniu błyskawicznej kuracji odbudowującej tuż po zabiegu!

Wzmocnienie i odbudowa włosów w trakcie trwałej ondulacji i bezpośrednio po niej

Aby cieszyć się pięknymi, sprężystymi lokami lub falami należy zapewnić włosom odpowiednią ochronę podczas trwałej ondulacji i bezpośrednio po niej. Wykonując ten zabieg samodzielnie w domu, sięgnij po kurację Dr. Plex, która obejmuje cztery wyjątkowe kosmetyki: dwufazowy System Plex, szampon, odżywkę oraz booster, dzięki którym odbudujesz pojawiające się w strukturze pasm mikroubytki. Zapobiegniesz w ten sposób łamliwości i kruchości włosów, a także nadasz im wspaniały połysk, elastyczność i miękkość. Ochronisz je też przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Kosmetyki do włosów po trwałej ondulacji Dr. Plex – kuracja krok po kroku

Te łatwo dostępne i dobre kosmetyki do włosów po ondulacji z Rossmanna pozwolą Ci samodzielnie przeprowadzić kompleksową kurację regenerującą tuż po zabiegu. Co ważne, użycie ich bezpośrednio po zabiegu w żaden sposób nie osłabi jego efektu – wręcz przeciwnie! Jak prawidłowo przeprowadzić kurację?

 • Wykonaj trwałą ondulację zgodnie z zaleceniami producenta środka, którego używasz.
 • Po zakończeniu procedury wymieszaj Fazę 1. System Plex z wodą w proporcjach: 10 ml preparatu na 30 ml wody. Zaaplikuj na wałki neutralizator, a następnie nałóż na nie roztwór i pozostaw na 5 minut.
 • Zdejmij wałki i spłucz włosy obficie wodą.
 • Rozprowadź równomiernie po pasmach 15 ml Fazy 2. System Plex i pozostaw na 10 minut. Spłucz włosy letnią wodą.
 • Umyj głowę szamponem do włosów zniszczonych Dr. Plex. Pamiętaj, by nie pocierać mocno pasm!
 • Nałóż na włosy najlepszą odżywką do włosów po trwałej Dr. Plex (możesz dodać do niej 1–10 ml boostera aminokwasowo-witaminowego). Odczekaj kilka minut, a następnie spłucz głowę letnią wodą.

Oczywiście podczas całego procesu pamiętaj o tym, by postępować ściśle według instrukcji zamieszczonych na opakowaniu środka do trwałej ondulacji, którego używasz. Zachowaj też niezbędne środki ostrożności i koniecznie przeprowadzaj zabieg w rękawiczkach ochronnych, by uniknąć podrażnień skóry oraz reakcji alergicznych.

Pielęgnacja włosów po trwałej ondulacji z Dr. Plex!

Kuracja Dr. Plex to niezwykle skuteczne kosmetyki do włosów po trwałej ondulacji. W Rossmannie znajdziesz zarówno System Plex, jak i pozostałe produkty z linii: szampon, odżywkę i booter, dzięki którym zadbasz o pasma nie tylko bezpośrednio po zabiegu, ale również na co dzień w skuteczny sposób! Dzięki dużej zawartości naturalnych składników odżywczych są one bezpieczne nawet dla bardzo wrażliwej skóry głowy, a jednocześnie działają bardzo intensywnie, wspierając procesy regeneracji włosów i uzupełniając ubytki w ich strukturze.

kuracja odbudowująca, kuracja na wlosy zniszczone

Jak stosować kurację odbudowującą Dr. Plex?

Kuracja odbudowująca Dr. Plex to zestaw innowacyjnych kosmetyków o bardzo silnym działaniu regenerującym przeznaczonych do włosów zniszczonych po zabiegach chemicznych. Obejmuje cztery produkty, które wzmacniają

Skontaktuj się z nami

  kontakt

  ul. Wejherowska 24
  60-446 Poznań

  Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
  Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.