...
Dr. Plex – jak działa i jakich efektów można się spodziewać?

Dr. Plex – jak działa i jakich efektów można się spodziewać?

kuracja dr. plex efekty

Kuracja Dr. Plex to zestaw kosmetyków o intensywnym działaniu regenerującym. Została opracowana z myślą o odbudowie bardzo zniszczonych włosów, których struktura uległa uszkodzeniu w wyniku przeprowadzenia inwazyjnych zabiegów chemicznych. Może być także przeprowadzana w trakcie farbowania, trwałej ondulacji, prostowania chemicznego lub rozjaśniania – stanowi wtenczas skuteczną ochronę pasm. To produkty o innowacyjnych formułach zawierających skoncentrowane składniki aktywne pochodzenia naturalnego. Są skuteczne, proste w użyciu i bardzo łatwo dostępne. Poznaj wyjątkową kurację odbudowująca Dr. Plex i dowiedz się, jakie efekty możesz dzięki niej osiągnąć!

Z czego składa się kuracja Dr. Plex?

Kuracja Dr. Plex obejmuje cztery produkty:

 • dwufazowy System Plex o bardzo silnym działaniu odbudowującym, który można stosować po zabiegach chemicznych albo w ich trakcie;
 • szampon do włosów zniszczonych Dr. Plex o właściwościach oczyszczających, odżywiających i wzmacniających;
 • odżywkę do włosów zniszczonych Dr. Plex, która działa kondycjonująco, przyspiesza regenerację pasm, odbudowuje ich uszkodzoną strukturę i rewitalizuje je;
 • booster aminokwasowo-witaminowy Dr. Plex o działaniu regenerującym, wzmacniającym i kondycjonującym.

To kosmetyki, których działanie doskonale się uzupełnia, dlatego warto stosować je razem, jako kompletną kurację, według zaleceń na opakowaniu.

Jak działają produkty Dr. Plex?

System Plex składa się z dwóch preparatów. Faza 1. dostarcza włosom dużej dawki keratyny, niezbędnej do wypełnienia mikroubytków w ich strukturze i powierzchni, a także wzmocnienia ich i wygładzenia. Odbudowuje też mostki dwusiarczkowe wewnątrz włosa, które ulegają zniszczeniu w trakcie zabiegów chemicznych. Faza 2. również zawiera keratynę oraz skoncentrowaną mieszankę składników odżywczych, które wzmacniają działanie pierwszego preparatu, utrwalają je i dopełniają. Preparaty mogą być stosowane podczas zabiegów chemicznych, ponieważ nie wpływają na ich efekt.

Szampon ma łagodne działanie oczyszczające – usuwa z włosów i skóry głowy zanieczyszczenia, nadmiar sebum, martwy naskórek i pozostałości kosmetyków do stylizacji lub tych stosowanych w trakcie zabiegów chemicznych. Wzmacnia efekt działania System Plex, a przy tym odżywia włosy i skórę, nawilża je i działa przeciwstarzeniowo.

Odżywka intensywnie regeneruje pasma, dostarcza im dużej dawki składników odżywczych, a także zabezpiecza przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Ma właściwości kondycjonujące – zmiękcza włosy, wygładza je i nadaje im piękny połysk. Booster aminokwasowo-witaminowy to skoncentrowane serum, które można dodawać do odżywki lub stosować bezpośrednio na włosy, by dodatkowo wzmocnić ich regenerację, dogłębnie je odżywić i wzmocnić. Również działa kondycjonująco.

Dlaczego kuracja Dr. Plex jest tak skuteczna?

Skuteczne działanie produktów Dr. Plex to przede wszystkim zasługa ich bardzo starannie skomponowanych składów. Formuły kosmetyków zostały opracowane z myślą o wrażliwej skórze głowy, nie zawierają więc żadnych drażniących substancji chemicznych. Bazują na naturalnych składnikach aktywnych, które dostarczają pasmom dużej dawki łatwo przyswajalnych substancji odżywczych niezbędnych do ich szybkiej regeneracji, prawidłowego wzrostu i utrzymania doskonałej kondycji. W ich składach znajdziesz m.in.: keratynę, kwas hialuronowy, aktywny kolagen, olejki arganowy, jojoba i z pestek winogron, amlę, rozmaryn, szałwię, aminokwasy, sfiningainę, ekstrakt z chmielu, biotynę i kofeinę.

Kuracja Dr. Plex – efekty stosowania

Jaka jest największa zaleta kosmetyków Dr. Plex? Efekty działania kuracji są widoczne natychmiast! Po jej przeprowadzeniu włosy stają się mocne, zdrowe i odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz wpływ czynników zewnętrznych. Odzyskują piękny połysk, gładkość i miękkość, są sprężyste, perfekcyjnie odżywione i nawilżone, a także dogłębnie oczyszczone z zanieczyszczeń. Nie łamią się ani nie kruszą, łatwo je rozczesać, nie plączą się, a ich końcówki się nie rozdwajają. Rosną też szybciej, dzięki odżywieniu cebulek włosowych. Skóra głowy staje się gładsza, nawilżona i elastyczna, podrażnienia zostają złagodzone, a zaczerwienienia znikają, poprawia się też jej krążenie.

Zadbaj o swoje włosy w trakcie zabiegów chemicznych i bezpośrednio po nich!

Dzięki kuracji Dr. Plex efekt każdego zabiegu chemicznego, nawet bardzo inwazyjnego, będzie dokładnie taki, jak tego oczekujesz. Unikniesz dzięki niej ryzyka zniszczenia i osłabienia włosów, sprawisz, że będą lśniące i sypkie. Wszystkich kosmetyków możesz używać samodzielnie w domu, ich stosowanie nie wymaga specjalnych umiejętności fryzjerskich. Kuracja Dr. Plex w opinii specjalistów jest najprostszym i najskuteczniejszym sposobem na odbudowanie włosów w domowym zaciszu. Wystarczy stosować się ściśle do zaleceń na opakowaniach poszczególnych kosmetyków. Szampon, odżywkę i booster możesz również wykorzystywać do codziennej pielęgnacji pasm po zabiegach chemicznych – efekt kuracji będzie wtedy jeszcze bardziej spektakularny!

Kuracja Dr. Plex

Kuracja Dr. Plex podczas trwałej ondulacji

Innowacyjna kuracja Dr. Plex pomaga radzić sobie z negatywnymi skutkami bardzo inwazyjnych zabiegów chemicznych, regenerując włosy bezpośrednio po ich przeprowadzeniu. Dotyczy to również trwałej ondulacji,

kuracja odbudowująca, kuracja na wlosy zniszczone

Jak stosować kurację odbudowującą Dr. Plex?

Kuracja odbudowująca Dr. Plex to zestaw innowacyjnych kosmetyków o bardzo silnym działaniu regenerującym przeznaczonych do włosów zniszczonych po zabiegach chemicznych. Obejmuje cztery produkty, które wzmacniają

Skontaktuj się z nami

  kontakt

  ul. Wejherowska 24
  60-446 Poznań

  Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
  Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.